OEM: D09H34300E, D09H34300C
GTIN/EAN: 8698110112717
Teslim süresi: Dış Depo Tedarik, 7 İş günü Kargoya Teslimat
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Umaks.: 430 mm
Montaj yeri: Ön aksın sağı
Montaj yeri: Altta
Genişlik: 415 mm
Yükseklik: 95 mm