OEM: 45200S0001
GTIN/EAN: 8698110064986
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 82 mm
Malzeme: Çelik sac
Montaj yeri: Ön aks
Ağırlık: 3,305 kg
Montaj yeri: Altta
Dişli ölçüsü 1: M12 x 1,25
Genişlik: 88 mm
Umaks.: 452 mm
Bugi kolu tipi: Enine bugi kolu
Uzunluk: 400 mm