Fren Kampanası Chevrolet Aveo-Kalos T200-250-255
Üretici/Marka: TEXTAR
Üretici Numarası: 94032100
Kullanıldığı Araçlar: CHEVROLET AVEO , AVEO / KALOS - CHEVROLET (SGM) AVEO - DAEWOO KALOS
OEM: 96470999
GTIN/EAN: 4019722414541
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Delik şekli/Delik sayısı: 04/06
Merkezleme çapı: 57 mm
Kampana Ø: 200 mm
Ağırlık: 3,66 kg
Dış fren kampanası çapı: 230 mm
Delik çemberi-Ø: 100 mm
Teknik bilgi numarası: 98100 0321 0 1
Fren kampanası topl. yüksekl.: 56,9 mm
Az. fren kamp. tornal. ölçüsü: 201 mm
İlave parça 2: Poyra yok
İlave parça 2: Tekerlek bijon saplaması yok
Fren kampanası iç yüksekl.: 40,5 mm