OEM: 503332, A2122407217, 43596, 80005163, ME2159, RH113101, 140242060, WG1701495, 11024963, 400613
Teslim süresi: 24 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Uzunluk: 184 mm
Montaj yeri: Her iki taraftan
Yataklama türü: Hidrolik yatak
Ağırlık: 1,600 kg
OE-No. için: 212 240 72 17
Montaj yeri: Önden
Kalınlık: 132 mm
Genişlik: 122 mm