OEM: XR858178
GTIN/EAN: 3322937320400
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 58,0 mm
Kontr. işareti: E9 90R 01705/001
Genişlik: 164,7 mm
Kalınlık: 17,8 mm