OEM: MR205575
GTIN/EAN: 3276422370817
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Tespit borularının sayısı: 4
'lik tekerlek rulmanı çapı için: 90 mm
Fren kampanası topl. yüksekl.: 64,1 mm
İç fren kampanası çapı: 203 mm
Montaj yeri: Arka aks
Ağırlık: 4,21 kg
Dış fren kampanası çapı: 241 mm
İlave parça 2: ABS sensör halkası yok
İlave parça 2: Entegre tekerlek rulmansız
Az. fren kamp. tornal. ölçüsü: 205 mm