OEM: 68013630AA
GTIN/EAN: 3276427349290
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Net derinlik: 34 mm
Ağırlık: 6,17 kg
İlave parça 2: Soğutma maddesi ayarlayıcısı olmadan
Malzeme: Alüminyum
Net uzunluk: 680 mm
Soğutma/Klima tertibatı: Yağ soğutucusuna sahip araçlar için
Net genişlik: 415 mm