OEM: A0044205520
GTIN/EAN: 3276428725765
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: Stokta Yok
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 64,9 mm
Kalınlık: 20,5 mm
İlave parça 2: Zorlu kullanım koşulları için
Montaj yeri: Ön aks
WVA numarası: 21576
Ağırlık: 1,81 kg
Genişlik: 156,5 mm