Üretici Numarası: 25310-3E020
GTIN/EAN: 4047026865035
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Malzeme: Plastik
Net genişlik: 470 mm
Malzeme: Alüminyum
Net derinlik: 20 mm
Net uzunluk: 650 mm