OEM: A2014211212
GTIN/EAN: 5057746117665
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Fren diski kalınlığı: 11 mm
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Dış çap: 262 mm
Tespit borularının sayısı: 2
Montaj yeri: Ön aks
Merkezleme çapı: 67 mm
Üst yüzey tipi: Kaplamalı
Asgari kalınlık: 9 mm
Kalınlık: 44 mm