OEM: 4B3615301A
GTIN/EAN: 4047024749900
Ücretsiz kargo
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Yükseklik: 52,3 mm
Delik-Ø ..'ye kadar: 15,3 mm
Fren diski türü: Havalandırmalı
Merkezleme çapı: 68 mm
Delik sayısı: 10
Dış çap: 321 mm
ECE-normunu karşılamaktadır: ECE-R90
Fren diski kalınlığı: 30 mm
Delik çemberi-Ø: 112 mm
Asgari kalınlık: 27 mm