OEM: 17220RZA000
Teslim süresi: 48 Saatte Kargoya Teslimat
Durumu: STOKTA VAR
İlave % 5 havale indirimi PAYTR ile Taksit Seçenekleri
Ürün Özellikleri
Uzunluk: 269 mm
Filtre tipi: Filtre elemanı
Yükseklik: 48 mm
Genişlik: 172 mm