OEM: A1684210112
GTIN/EAN: 4040074266359
Teslim süresi: İrtibat Kurunuz
Durumu: YAKINDA STOKLARDA !
Ürün Özellikleri
Delik çemberi-Ø: 112 mm
İhtiyaç duyulan adet sayısı: 2
Delik sayısı: 5
Fren diski türü: Dolu
Dış çap: 260 mm
Yükseklik: 40,4 mm
Montaj yeri: Ön aks
Fren diski kalınlığı: 12 mm
Asgari kalınlık: 10 mm
Bijon saplamasının deliği-Ø: 13,3 mm
Merkezleme çapı: 67 mm
Orijinal Parça Üreticisi Bilgileri (OEMs)
Alternatif Ürünler
AP: 15370, 15370V, 25070, 25070V