OEM: 6142658, 6142658, 86VBV406A10CA
Teslim süresi: Dış Depo Tedarik, 7 İş günü Kargoya Teslimat
Durumu: Stokta Yok
Açıklama: VEKA 57-19003 Bagaj Amortısoru 553mm-810n Ford Transıt (E_ _) 1991-1994, OEM: 6142658, 6142658, 86VBV406A10CA. Kampanyalı ve indirimli fiyatlarla satın al.
Ürün Özellikleri
İtme kuvveti: 850 N
Ağırlık: 0,501 kg
Uzunluk: 550 mm
Strok: 235 mm
Sil. del.: 22 mm
Dikey borunun çapı: 10 mm